Мифтахова Алсу Равилевна
Мифтахова Алсу Равилевна
Директор
+7 (843) 264-74-37
Miftahova.Alsu@tatar.ru
Латыпова Гөлназ Марсовна
Фән һәм нәшрият буенча директор урынбасары
+7 (843) 264-74-72
Gulnaz.Lat@tatar.ru
Закирова Анзия Рафиковна
Закирова Әнзия Рафыйковна
Стратегик үсеш һәм икътисад буенча директор урынбасары
+7 (843) 293-14-39
Anziya.Zakirova@tatar.ru
Якупова Эльвина Зөлфәтовна
Халык иҗаты үсеше буенча директор урынбасары
+7 (843) 264-74-36
Elvina.Yakupova@tatar.ru
Ахмеева Ляйля Гумаровна
Ахмеева Ләйлә Гомәровна
Административ-хуҗалык мәсьәләләре буенча директор урынбасары
+7 (843) 264-74-36
L.Ahmeeva@tatar.ru
Финанс-икътисади тәэмин итү һәм дәүләт сатып алулар бүлеге
Ашимова Диана Рәисовна
Ашимова Диана Рәисовна
Баш бухгалтер урынбасары
+7 (843) 264-74-42
Diana.Ashimova@tatar.ru
Хокукый һәм кадрлар белән эшләү бүлеге
Курбанова Евгения Анатольевна
Курбанова Евгения Анатольевна
Хокукый һәм кадрлар мәсьәләсе буенча баш белгеч
+7 (843) 264-74-70
Evgeniya.Kurbanova@tatar.ru
Тикшеренүләр һәм традицион мәдәниятне саклау бүлеге
Гәйфетдинова Рәмзия Муллануровна
Гәйфетдинова Рәмзия Муллануровна
Бүлек мөдире
+7 (843) 264-74-72
Ramziya.Gayfutdinova@tatar.ru
Материаль булмаган һәм мәдәни мирас секторы
Мәрданова Филүзә Фәннуровна
Сектор мөдире
+7 (843) 293-00-29
Filyuza.Mardanova@tatar.ru
Фольклор фондын барлау һәм аның сакланышын тәэмин итү секторы
Гәйнетдинова Энҗе Равгатовна
Сектор мөдире
Сынлы һәм декоратив-гамәли сәнгать бүлеге
Насыйбуллина Гүзәл Фәритовна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-58-42
Guzel.Sibagatullina@tatar.ru
Халык иҗатын үстерү бүлеге
Җиһаншина Лилия Хаматхарисовна
Җиһаншина Лилия Хаматхарисовна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-00-29
Ziganshina.Lilia@tatar.ru
Фестивальләр һәм конкурс программалары бүлеге
Сагбиева Нәфисә Азватовна
Сагбиева Нәфисә Азватовна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-00-29
Nafisa.Sagbieva@tatar.ru
Медиа һәм коммуникация бүлеге
Фаррахова Диләрә Ильдаровна
Фаррахова Диләрә Ильдаровна
Методист
+7 (843) 293-00-29
Dilyara.Farrahova@tatar.ru
Аналитика бүлеге
Дедюлева Рита Рифхатовна
Дедюлева Рита Рифхатовна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-17-87
Rita.Dedyuleva@tatar.ru
Укыту программалары һәм кадрлар компетенциясе бүлеге
Авдонина Наталья Николаевна
Авдонина Наталья Николаевна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-27-86
Natalya.Avdonina@tatar.ru
Милек комплексын техник яктан тәэмин итү бүлеге
Әхмәтханов Ренат Айратович
Әхмәтханов Ренат Айратович
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-58-42
R.Ahmethanov@tatar.ru
Мониторинг һәм милек комплексы бүлеге
Сулейманова Альфия Анваровна
Сөләйманова Әлфия Әнвәровна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-00-29
Alfiya.Suleymanova@tatar.ru
Техник һәм хуҗалык хезмәт күрсәтү бүлеге
Заһидуллин Рәшит Нигъмәтуллович
Водитель отдела технического и хозяйственного обслуживания
+7 (843) 264-74-36
tatcultresurs@mail.ru