Мифтахова Алсу Равилевна
Мифтахова Алсу Равилевна
Директор
+7 (843) 293 01 51
Miftahova.Alsu@tatar.ru
Латыпова Гөлназ Марсовна
Фән һәм нәшрият буенча директор урынбасары
+7 (843) 293 58 42
Gulnaz.Lat@tatar.ru
Закирова Анзия Рафиковна
Закирова Әнзия Рафыйковна
Стратегик үсеш һәм икътисад буенча директор урынбасары
+7 (843) 293 14 39
Anziya.Zakirova@tatar.ru
Якупова Эльвина Зөлфәтовна
Халык иҗаты үсеше буенча директор урынбасары
+7 (843) 293 83 00
Elvina.Yakupova@tatar.ru
Ахмеева Ляйля Гумаровна
Ахмеева Ләйлә Гомәровна
Административ-хуҗалык мәсьәләләре буенча директор урынбасары
+7 (843) 293 01 55
L.Ahmeeva@tatar.ru
Финанс-икътисади тәэмин итү һәм дәүләт сатып алулар бүлеге
Ашимова Диана Рәисовна
Ашимова Диана Рәисовна
Баш бухгалтер
+7 (843) 293 00 29
Diana.Ashimova@tatar.ru
Хокукый һәм кадрлар белән эшләү бүлеге
Курбанова Евгения Анатольевна
Курбанова Евгения Анатольевна
Хокукый һәм кадрлар мәсьәләсе буенча баш белгеч
+7 (843) 293 01 51
Evgeniya.Kurbanova@tatar.ru
Тикшеренүләр һәм традицион мәдәниятне саклау бүлеге
Гәйфетдинова Рәмзия Муллануровна
Гәйфетдинова Рәмзия Муллануровна
Бүлек мөдире
+7 (843) 264-74-72
Ramziya.Gayfutdinova@tatar.ru
Фольклор фондын барлау һәм аның сакланышын тәэмин итү секторы
Гәйнетдинова Энҗе Рифгатовна
Сектор мөдире
Сынлы һәм декоратив-гамәли сәнгать секторы
Низамиева Люция Җәүдәтовна
Сектор мөдире
+7 (843) 293 01 52
nhp-dpi@yandex.ru
Фәнни-нәшер бүлеге
Гильфанова Гульназ Ильгизаровна
Гыйлфанова Гөлназ Илгизәровна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293 01 52
Gilfanova.Gulnaz@tatar.ru
Халык иҗатын үстерү бүлеге
Александров Павел Андреевич
Александров Павел Андреевич
Бүлек мөдире
+7 (843) 293-83-00
P.Aleksandrov@tatar.ru
Фестивальләр һәм конкурс программалары бүлеге
Сагбиева Нәфисә Азватовна
Сагбиева Нәфисә Азватовна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293 27 92
Nafisa.Sagbieva@tatar.ru
Медиа һәм коммуникация секторы
Фаррахова Диляра Ильдаровна
Фаррахова Диләрә Ильдаровна
Методист
+7 (843) 293 83 00
Dilyara.Farrahova@tatar.ru
Аналитика бүлеге
Дедюлева Рита Рифхатовна
Дедюлева Рита Рифхатовна
Бүлек мөдире
+7 (843) 293 17 87
Rita.Dedyuleva@tatar.ru
Укыту программалары һәм кадрлар компетенциясе секторы
Авдонина Наталья Николаевна
Авдонина Наталья Николаевна
Сектор мөдире
+7 (843) 293 27 86
Natalya.Avdonina@tatar.ru
Проект эшчәнлеге һәм мәдәни инициативаларга ярдәм секторы
Фаезова Гузель Наилевна
Фаезова Гүзәл Наилевна
Заведующий сектором
+7 (843) 293 30 43
tatcultgrant@mail.ru
Милек комплексын техник яктан тәэмин итү бүлеге
Ахметханов Ренат Айратович
Әхмәтханов Ренат Айратович
Бүлек мөдире
+7 (843) 293 01 55
R.Ahmethanov@tatar.ru
Мониторинг һәм милек комплексы секторы
Сулейманова Альфия Анваровна
Сөләйманова Әлфия Әнвәровна
Сектор мөдире
+7 (843) 293 01 55
Alfiya.Suleymanova@tatar.ru
Техник һәм хуҗалык хезмәт күрсәтү бүлеге
Заһидуллин Рәшит Нигъмәтуллович
Машина йөртүче
+7 (843) 293 82 99
tatcultresurs@mail.ru